bannerbannerbannerbannerbannerbannerbannerbannerbannerbannerbannerbanner

O Microdentu


Microdent je ryze česká společnost založená Tomášem Graciasem a Michalem Heřmánkem roku 2010. Od té doby se věnuje informačním technologiím a jejich aplikaci v dentálním průmyslu.

Posláním společnosti je zvýšení kvality zdravotní péče v oboru stomatologie. Tohoto cíle hodlá dosáhnout prostřednictvím implementace nejmodernějších digitálních technologií do tradičních stomatologických procesů. Vizí Microdentu je fungující stomatologický ekosystém, kde dochází k efektivní výměně informací mezi pacientem, lékařem a laboratoří a kde Microdent hraje roli systémového integrátora.

Realizovat tuto vizi pomáhá i sesterská společnost Microdent LAB, která se zabývá provozováním komplexního centra pro digitální výrobu stomatologických náhrad a zdravotních pomůcek. Pomocí nejmodernějších technologií, jako je HSC frézování, laserové sintrování, 3D tisk a laserová ablace, zhotovuje vše od korunek a můstků přes složité práce na implantáty až po sofistikované implantační šablony.

         Hledáte-li partnera, který vám pomůže být v podnikání úspěšný,

 JSTE NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ!

 

home Na spolupráci s vámi se těší


Michal Heřmánek
jednatel společnosti26.07. 2018

O Microdentu

V posledním vydání časopisu "Turnovsko v akci" vyšel o Microdentu článek. Přečíst si ho můžete i ZDE.

Zveme všechny příznivce Microdentu na setkání do Přerova 8.9.2018.

Nové materiály, nové výrobky. Vyzkoušejte II. generaci korunek a můstků, provizorních náhrad a dentálních modelů.

04.05. 2018

DWOS 8

Nová verze DWOS 8.0 je tady a přináší spoustu vylepšení a nových funkcí. Více informací ZDE. Nezapomeňte se přihlásit na školení!

Informací o školení a setkání s lidmi z Microdentu.

11.07. 2017

Nový CAD software

Představujeme "Chairside", zcela nový SW pro rychlé a snadné navrhování korunek, inlejí, onlejí a fazet. Více informací najdete ZDE. Brožura ke stažení je ZDE.

26.06. 2017

DWIO - nový SW

Dnes byla uvolněna nová verze SW pro IO skener Dental Wings. Přináší řadu vylepšení, mimo jiné zdvojnásobení rychlosti skenování. Více informací ZDE.

06.06. 2017

DWOS 7

Nová verze Dental Wings software je tady a přináší spoustu novinek a vylepšení! Aktualizujte obvyklým způsobem skrze DWUpdater. Více informací najdete ZDE.


Archiv aktualit