bannerbannerbannerbannerbannerbannerbannerbannerbannerbannerbannerbanner

O Microdentu


Microdent je ryze česká společnost založená Tomášem Graciasem a Michalem Heřmánkem roku 2010. Od té doby se věnuje informačním technologiím a jejich aplikaci v dentálním průmyslu.

Posláním společnosti je zvýšení kvality zdravotní péče v oboru stomatologie. Tohoto cíle hodlá dosáhnout prostřednictvím implementace nejmodernějších digitálních technologií do tradičních stomatologických procesů. Vizí Microdentu je fungující stomatologický ekosystém, kde dochází k efektivní výměně informací mezi pacientem, lékařem a laboratoří a kde Microdent hraje roli systémového integrátora.

Realizovat tuto vizi pomáhá i sesterská společnost Microdent LAB, která se zabývá provozováním komplexního centra pro digitální výrobu stomatologických náhrad a zdravotních pomůcek. Pomocí nejmodernějších technologií, jako je HSC frézování, laserové sintrování, 3D tisk a laserová ablace, zhotovuje vše od korunek a můstků přes složité práce na implantáty až po sofistikované implantační šablony.

         Hledáte-li partnera, který vám pomůže být v podnikání úspěšný,

 JSTE NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ!

.

Kříž Na spolupráci s vámi se těší


Miloš Kříž
ředitel společnostiZveme všechny příznivce Microdentu na setkání do Přerova 8.9.2018.

Nové materiály, nové výrobky. Vyzkoušejte II. generaci korunek a můstků, provizorních náhrad a dentálních modelů.

04.05. 2018

DWOS 8

Nová verze DWOS 8.0 je tady a přináší spoustu vylepšení a nových funkcí. Více informací ZDE. Nezapomeňte se přihlásit na školení!

Informací o školení a setkání s lidmi z Microdentu.

11.07. 2017

Nový CAD software

Představujeme "Chairside", zcela nový SW pro rychlé a snadné navrhování korunek, inlejí, onlejí a fazet. Více informací najdete ZDE. Brožura ke stažení je ZDE.

26.06. 2017

DWIO - nový SW

Dnes byla uvolněna nová verze SW pro IO skener Dental Wings. Přináší řadu vylepšení, mimo jiné zdvojnásobení rychlosti skenování. Více informací ZDE.

06.06. 2017

DWOS 7

Nová verze Dental Wings software je tady a přináší spoustu novinek a vylepšení! Aktualizujte obvyklým způsobem skrze DWUpdater. Více informací najdete ZDE.

03.04. 2017

Skener odstínů zubů

Jak přesně určit odstín zubu za všech světelných podmínek? Pomocí Dental Wings Easyshade skeneru! Více informací ZDE.


Archiv aktualit